Company Logo

Strojový překlad


Strict Standards: Non-static method modGTranslateHelper::getParams() should not be called statically in /home/technickyklub.cz/technickyklub.cz/portal/modules/mod_gtranslate/mod_gtranslate.php on line 13

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/technickyklub.cz/technickyklub.cz/portal/modules/mod_gtranslate/tmpl/default.php on line 89
Czech English French German Italian Polish Russian

Strict Standards: Declaration of JCacheControllerView::get() should be compatible with JCacheController::get($id, $group = NULL) in /home/technickyklub.cz/technickyklub.cz/portal/libraries/joomla/cache/controller/view.php on line 137

MERKURMÁNIE - ZAČÍNÁME 30.5.2015

Projekt PAN MERKUR - MERKURMÁNIE.

Tak je to tady. První část projektu začíná v sobotu 30. 5. 2015 od 9:30 hodin na Dětském dopravním hřišti v Jiráskových sadech. Zveme všechny rodiče a děti. Přijďte se podívat jak vypadá fenomenální stavebnice Merkur 21. století. 
Co Vás čeká?
Děti budou mít možnost se zapojit do výtvarné soutěže a nakreslit obrázek s tématikou MERKURUZa odevzdané dílo získají malou stavebnici Merkuru a budou zařazeni do soutěže o nejlepší dílo. Vždy první tři nejlepší obrázky budou oceněny velkou stavebnicí Merkur. Soutěžit se bude ve třech kategoriích a to 0 - 6 let, 7 - 12 let a 13 - 100 let
Spolu s touto soutěží mohou děti podávat návrhy co VELKÉHO postavíme ze stavebnice MERKUR při hlavní akci na podzim v KD Litoměřice. Vybrané návrhy budou zase oceněny na této akci velkými stavebnicemi MERKUR.
Výstava současné podoby stavebnice MERKUR. Firma MERKUR TOYS a její majitel pan Ing. Jaromír Kříž představí na modelech možnosti této stavebnice a pan Jiří Mládek, největší sběratel této stavebnice, něco z historie. 
Děti i dospěláci pojďte si zkusit postavit něco z MERKURU. MERKUR FAKTORIE Vám umožní si ošahat stavebnici a vyzkoušet si svou technickou kreativitu.
No a pro ty, kteří se nebudou moci od MERKURU odtrhnout máme nabídku stavebnic za akční ceny.

Celá akce bude končit v 16:00 hodin.

Na všechny se těší kolektiv Technického klubu mládeže a DDM Rozmarýn Litoměřice

"O KALICH STAROSTY MĚSTA LITOMĚŘICE"

8. května 2012 pořádá LMK č.418 Terezín a Technický klub mládeže Litoměřice 1. ročník soutěže halových modelů letadel

"O KALICH STAROSTY MĚSTA LITOMĚŘICE"

Poprvé bude modeláře hostit víceúčelová hala Kalich arény v Litoměřicích. Soutěž je přístupná veřejnosti a její zahájení v 9:00 hodin provede starosta města Mgr. Ladislav Chlupáč, který nad soutěží převzal záštitu. Soutěž je zařazena do kalendáře SMČR a je součástí Českého poháru kategorie P3. Zárověń je koncipována jako jedna z pilotních akcí TKML. Velice rádi uvítáme zájemce z řad dětí i rodičů o dění TK ale i všechny ostatní, kteří se chtějí jen podívat a zjistit o co vlastně jde. Další informace viz propozice v sekci modelářství.

 

Další články...

  1. Rochov 2012


Books!
Shop!

Powered by Joomla!®. Designed by: cheap business hosting domain/ssl reseller Valid XHTML and CSS. Copyright © Technický klub mládeže, Litoměřice. Design © PhDr. Jiří Konvalinka, 2012. Optimalizováno pro Mozilla Firefox 3 a vyšší, MS Internet Explorer 8 a vyšší, Google Chrome. Citace zde uveřejněných článků a fotodokumentace jen se souhlasem autorů.